Lista osób zakwalifikowanych
na dwudniowe szkolenie
Zarządzanie projektami
10-11.03.2012 (sobota i niedziela)

 

  1. Martyna Czarnecka
  2. Maciej Krzywicki
  3. Przemysław Milczarek
  4. Maria Piotrowska
  5. Anna Jasiurkowska
  6. Eliza Gaja
  7. Joanna Ciwoniuk
  8. Magdalena Rojek
  9. Wioletta Siwek
  10. Elżbieta Linowska-Zalewska
  11. Joanna Miszczak-Bakuła
  12. Katarzyna Mamos
  13. Monika Miziołek
  14. Magdalena Trojanowska-Bajera
  15. Joanna Trzaska


 „Wolni  słuchacze”

  1. Mateusz Raczek-Zakrzewski
  2. Maria Hilaruk
  3. Katarzyna Toczyska

 

Lista osób zakwalifikowanych
na jednodniowe szkolenie
Kontrola i audyt w projektach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
03.03.2012 (sobota)

  1. Jacek Bajorek
  2. Ewa Bartkowiak
  3. Jagoda Brewczak
  4. Anna Ewa Dados
  5. Grzegorz Godek
  6. Ania Jankowska
  7. Karolina Krzyszczuk
  8. Agata Lewandowska
  9. Joanna Miszczak-Bakuła
  10. Monika Miziołek
  11. Grzegorz Nycz
  12. Edyta Sadowska
  13. Małgorzata Śledziewska
  14. Joanna Wiśniewska
  15. Przemysław Zawada


 „Wolni  słuchacze”:

  1. Bożena Pawluk
  2. Iwona Pączek
  3. Renata Rudnicka

    
    

 

Lista osób zakwalifikowanych
na jednodniowe szkolenie
Ochrona danych osobowych
25.02.2012 (sobota)

 

  1. Michał Rup
  2. Anna Zielińska
  3. Mariusz Stanecki
  4. Anita Biernat
  5. Martyna Czarnecka
  6. Konrad Zamirski
  7. Krzysztof Ochtabinski
  8. Małgorzata Żurek
  9. Angelika Grześkowiak
  10. Bożena Bazylczuk
  11. Anna Kutyła
  12. Anna Ewa Dados
  13. Justyna Czapska
  14. Aneta Wójcik
  15. Marcin Bartoszewicz

„Wolni  słuchacze”:

  1. Klaudia Domalewska
  2. Maciej Krzywicki
  3. Dariusz Puchalski

Lista osób zakwalifikowanych
na jednodniowe szkolenie

Zamówienia publiczne
11.02.2012 (sobota)

  1. Mariusz Chrósny
  2. Martyna Czarnecka
  3. Renata Jamroz
  4. Katarzyna Jurkiewicz
  5. Barbara Ładziak
  6. Magdalena Maśnik
  7. Krzysztof Ochtabinski
  8. Agnieszka Osuch
  9. Iwona Puchalska
  10. Agnieszka Sękala
  11. Agnieszka Socha
  12. Anna Susło
  13. Paweł Woźniak
  14. Marianna Aleksandra Wróblewska
  15. Przemysław Zawada

 

„Wolni słuchacze”:

  1. Małgorzata Lepiarz
  2. Wioletta Siwek
  3. Stanisława Kulpa

 

 

Lista osób zakwalifikowanych
na jednodniowe szkolenie

Równość szans kobiet i mężczyzn

04.02.2012 (sobota)

  1. Magdalena Andrejczuk
  2. Katarzyna Bielińska
  3. Edyta Dźwilewska
  4. Barbara Hijewska
  5. Danuta Hoffman-Migut
  6. Magdalena Kamińska
  7. Małgorzata Koroś
  8. Aneta Księżopolska
  9. Danuta Anna Łukomska
  10. Magdallena Marzec
  11. Magdalena Maśnik
  12. Joanna Paprocka
  13. Justyna Sidoruk
  14. Konrad Zamirski
  15. Małgorzata Żurek

„Wolni słuchacze”

  1. Beata Wołosiak
  2. Sylwia Radosz

 

Lista osób zakwalifikowanych
na dwudniowe szkolenie

„Warsztaty z obsługi programu do zarządzania projektami”

poziom podstawowy
21-22.01.2012 (sobota i niedziela
)

  1. Joanna Ciwoniuk
  2. Maciej Kucharski
  3. Marcin Kucharski
  4. Paulina Niemyska
  5. Tomasz Orzechowski
  6. Maciej Patrzyk
  7. Anna Piotrkowska
  8. Agnieszka Rosłoniec
  9. Magdalena Sass
  10. Adam Sierzputowski
  11. Piotr Szelągowski
  12. Joanna Szymońska
  13. Anna Walczewska
  14. Marianna Wróblewska
  15. Beata Żakowska

 

„Wolni słuchacze”

  1. Agnieszka Pietranik- Mikulska
  2. Dariusz Puchalski

 

Lista osób zakwalifikowanych
na dwudniowe szkolenie
Zarządzanie projektami
14-15.01.2012 (sobota i niedziela)

 

  1. Katarzyna Baczewska
  2. Albert Banaszek
  3. Agnieszka Bielska
  4. Małgorzata Iwańska
  5. Katarzyna Jaroszewska
  6. Małgorzata Koroś
  7. Magdalena  Maśnik
  8. Maciej Patrzyk
  9. Dorota Piaścik-Grzelak
  10. Agnieszka Pietranik- Mikulska
  11. Adam Sierzputowski
  12. Michał Staniszewski
  13. Agata Wagner-Wieczorek
  14. Marianna Aleksandra Wróblewska
  15. Przemysław Zawada


 „Wolni  słuchacze”

  1. Anna Boguszewska
  2. Małgorzata Polińska
  3. Katarzyna Tuzimek

 

Archiwalne listy osób zakwalifikowanych na szkolenia

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
© 2010-2017 FMiŚP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
powered by netadmin 6.85
Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw
ul. Smocza 27, 01-048 Warszawa
centrala: +48 22 838 32 11-15, sekretariat tel./faks +48 22 838 02 61
Adres e-mail: biuro@fund.org.pl
Polityka prywatności
Licznki odwiedzin: 11953
Ostatnia aktualizacja:
2012.03.12 15:57